796

II
Stan zachowania: II
Estymacje: 20 EUR | 80 PLN
NIEMCY, medal na 25-lecie panowania Wilhelma II wybity w 1913 r., Aw: Popiersie Wilhelma II w lewo, wokół wieniec dębowy i napis: KAISER WILH. II, sygn. OERTEL BERLIN, Rw: Średniowieczna korona cesarska na szarfach i liściach dębowych, napis poziomy: ZUM 25-JÄHR-REGIERUNGS-JUBILÄUM 1888 1913, niżej IN TREU FEST, srebro 35,5 mm, 15,99 g.
18 aukcja WCN
19 czerwca 1999
Cena wywoławcza
16 EUR
20 EUR
80 PLN
Stan zachowania
II
Wyświetleń: 2 | Ulubione: 0

WCN

18 aukcja WCN
19 czerwca 1999

Nie mniej niż 0 EUR za tę pozycję

WCN
ul. Hoża 43/49 lok. 6
00-681 Warszawa
+48 22 625 67 97
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Przyjmowanie obiektów na aukcje
ul. Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
email: [email protected]
tel. +48 (22) 625 67 97
fax +48 (22) 625 69 47