akryl/płótno, 100 x 80 cm, datowany i sygnowany p.d.: '2019 | Mdałek', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BIODRA FALUJĄ JAK ŚWIEŻE PRANIE | 2019 | MDałek'