olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: JJ2012, opisany na odwrocie: JAROSŁAW JAŚNIKOWSKI „POSŁAWŃCY ARMAGEDONU” PASIECZNIK 16.09.2012 NR-520