Olej i akryl na płótnie
Wymiary 70 cm x 70 cm
Sygnatura i rok na odwrocie
Obraz należy do kolekcji BeArte Gallery Denmark
Autor: Magdalena Kępka
Artystka jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na Wydziale Malarstwa. Mieszka i pracuje we Wrocławiu.
Wybrane wyróżnienia i nagrody:
2012: Pierwsza nagroda w konkursie malarskim „Moje miejsca” ze sklepu Maluje.pl
2010: Pierwsza nagroda w IV Konkursie Malarstwa „Luis Fernandez Vergara”, Viladecans (Barcelona)
2010: Nagrodzony w IX Konkursie Malarstwa Mollerus
2010: Drugie miejsce w 1. Ogólnopolskim Konkursie portalu Art Aquarium
2009: Pierwsza nagroda w III konkursie malarskim „Luis Fernandez Vergara”, Viladecans (Barcelona)
Dowiedz się wiecej: Magdalena Kępka
Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 41 Eur.
Klient może zorganizowac transport we własnym zakresie.