Dariusz Szybiński (1955 Warszawa - 2008), Krakowskie Przedmieście od kolumny Zygmunta, ok. 1990 r., wg. Bernardo Bellottiego zw. Canaletto

Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
olej, płótno, 150 x 200 cm, sygn. p.d.: Dariusz Szybiński
Seria dwudziestu dwóch widoków Warszawy i okolic i obraz „Elekcja” z Przedpokoju Senatorskiego zwanego Salą Canaletta w Zamku Królewskim w Warszawie, powstała w latach 1767-1780 na zamówienie król
Aukcja Varia (32)
16 października 2019
Cena wywoławcza
8 562 EUR
Wyświetleń: 136 | Ulubione: 0

Aukcja Varia (32)
16 października 2019

Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]