olej, plótno, 27 x 32 cm, sygn., dat. i opisany p.d.: BRZOZÓWKA, E. DWURNIK. 2008
opisany na odwrocie: 2008/E.DWURNIK/BRZOZÓWKA/ NR: XXIII-252/3991