olej, płótno, 200 x120 cm, sygn. p. d.: Z.B.
Wystawiany:
2011 - wystawa indywidualna, klub "Sfinks, Sopot
2013 - "Halucynacje pamięci", Ośrodek Działań Artystycznych, Piotrków Trybunalski
2016 - wystawa indywidualna, Teatr Witkacego, Zakopane