5

Franciszek Szwoch (1883 Płońsk - 1949? Gdańsk), Alkoholik

Franciszek Szwoch (1883 Płońsk - 1949? Gdańsk), AlkoholikFranciszek Szwoch (1883 Płońsk - 1949? Gdańsk), Alkoholik
olej, płótno naklejone na tekturę, 42 x 32 cm, na odwrocie pięć nalepek wystawowych z opisem pracy (z tytułem Alkoholik), z lat: 1912, 1921 (TZSP w Warszawie), 1922, 1928 (TZSP w Warszawie), bez daty (Komitet Wystaw Okrężnych)
Aukcja Varia (32)
16 października 2019
Cena wywoławcza
457 EUR
539 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
457 EUR
118%
Wyświetleń: 42 | Ulubione: 0

Aukcja Varia (32)
16 października 2019

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]