6

Bronisława Rychter-Janowska (1868 Kraków - 1953 tamże), Pejzaż z kapliczką, 1920 r.

Bronisława Rychter-Janowska (1868 Kraków - 1953 tamże), Pejzaż z kapliczką, 1920 r.Bronisława Rychter-Janowska (1868 Kraków - 1953 tamże), Pejzaż z kapliczką, 1920 r.

Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
olej, płyta malarska, 22 x 33 cm w świetle oprawy, opisany, sygn. i dat. p.d.: NA PAMIĄTKĘ HISTORII NEAPOLITAŃSKICH/BR. RYCHTER-JANOWSKA.1920
Aukcja Varia (32)
16 października 2019
Cena wywoławcza
1 735 EUR
Wyświetleń: 84 | Ulubione: 0

Aukcja Varia (32)
16 października 2019

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także