PL EN DE

Sortuj: Kolejność | Popularność | Najnowsze | Cena
Pokaż: Wszystkie
Zakres cen: 1 - (Zmień)

VA Gallery Poland

10/10/2019
Hanna Kłopotowska, W deszczuHanna Kłopotowska, W deszczuCena wywoławcza
1 000 PLN
Estymacje
8 500 - 9 000 PLN


Pozycja nie została sprzedana i może być wciąż dostępna. Jeśli chcesz ją kupić, wyślij zapytanie o możliwość sprzedaży i aktualną cenę.
Estymacje: 8 500 - 9 000 PLN

Autor: Hanna Kłopotowska „W deszczu” Technika: akryl na płótnie Format: 180 x 80 cm

więcej na - https://www.va-gallery.pl/hanna-klopotowska/


Twoja notatka
brak
Podbicia
  1
  > 50
  1 000
  > 100
  2 000
  > 200
  5 000
  > 500
  10 000
  > 1 000
  20 000
  > 2 000
 
Przebieg licytacji

Licytowane będą wszystkie pozycje

Oferta złożona na 5 minut przed końcem czasu wydłuży czas licytacji tej pozycji o kolejne 3 minuty

Opłata aukcyjna
2.00%
Regulamin
 1. Organizatorem aukcji jest V.A.Gallery Poland - Galeria Sztuki z siedzibą w Wysogotowie k /Poznania, ulica Wierzbowa 162
 2. Przedmiotem aukcji są dzieła sztuki oddane do sprzedaży komisowej przez komitentów, autorów lub stanowiące własność organizatora aukcji zwanego dalej V.A.Gallery Poland.
 3. Zgodnie z oświadczeniami komitentów powierzone prace stanowią ich własność.
 4. Dzieła nie są objęte żadnymi postępowaniami sądowymi i skarbowymi, są wolne od zajęcia i zastawu, a także jakichkolwiek roszczeń osób trzecich.
 5. Wszystkie wystawione do sprzedaży prace posiadają określoną cenę wywoławczą i zawierają opisy zgodne ze stanem faktycznym.
 6. V.A.Gallery Poland zastrzega sobie prawo do wycofania pracy ze sprzedaży bez wskazywania przyczyny oraz bez ponoszenia z tego tytułu jakiejkolwiek odpowiedzialności.
 7. Udział w licytacji mogą brać wszystkie osoby pełnoletnie po założeniu konta na portalu aukcyjnym Onebid i akceptacji niniejszego regulaminu aukcji.
 8. Osoby pragnące zachować anonimowość lub nie mogące uczestniczyć osobiście w aukcji, mogą zlecić V.A.Gallery Poland występowanie w ich imieniu lub licytować telefonicznie.
 9. Telefoniczny udziału w licytacji wymaga wcześniejszego zgłoszenia tego faktu organizatorom - co najmniej 2 godziny przed terminem rozpoczęcia licytacji.
 10. W imieniu tych osób, będąc z nimi w kontakcie telefonicznym w czasie licytacji, będzie licytował przedstawiciel organizatora.
 11. Wylicytowana najwyższa cena zostaje potwierdzona trzykrotnym uderzeniem aukcjonerskiego młotka lub zakończeniem czasu w przypadku aukcji online i jest równoznaczna z zawarciem umowy kupna-sprzedaży.
 12. Organizator aukcji dolicza opłatę aukcyjną w wysokości 2% wylicytowanej ceny.
 13. Kwota wylicytowana wraz z opłatą aukcyjną stanowi kwotę brutto.
 14. Prawo własności do wylicytowanego dzieła i jego odbiór następuje po zapłaceniu przez nabywcę całości wylicytowanej kwoty.
 15. Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 3) ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922), V.A.Gallery Poland przetwarza dane osobowe  klienta, gdy jest to konieczne do realizacji umowy tj. gdy osoba, której dane dotyczą jest jej stroną lub gdy jest to niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy.
 16. V.A.Gallery Poland nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne i prawne zakupionego obiektu, a reklamacje będą rozpatrywane wg. przepisów obowiązującego prawa.
 17. Zakupiony obiekt może zostać odebrany osobiście w siedzibie V.A.Gallery Poland lub wysłany na życzenie kupującego na wskazany adres na jego koszt.
 18. V.A.Gallery Poland nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody w czasie transportu.


Wyświetleń: 100 | Ulubione: 0

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także