5

Zdzisław Beksiński, rysunek modyfikowany komputerowo

Szerokość: 40 cm / w ramie 46 cm

Wysokość: 30 cm / w ramie 49,5 cm

Technika: rysunek modyfikowany komputerowo

Oprawa: rama ze szkłem z passe-partout

Sygnatura: sygnatura z numerem edycji na pieczęci na odwrocie oraz sucha pieczęć

Certyfikat autentyczności

Zdzisław Beksiński był fanem nowinek technicznych, szczególnie w obrębie narzędzi mogących wprowadzić nowy wymiar w jego twórczości. Po wielu latach koncentracji na malarstwie i rysunku oraz całkowitym odejściu od fotografii artystycznej z końcem lat 90. zafascynował się możliwościami komputerów w tworzeniu grafiki cyfrowej. Beksiński zaczyna łączyć klasyczny rysunek z modyfikacjami komputerowymi. Odręczny rysunek skanuje i w programach komputerowych poddaje modyfikacji.

Rysunki modyfikowane komputerowo Zdzisława Beksińskiego drukowane są z oryginalnych nośników pozostawionych przez artystę, udostępnione są w edycji limitowanej 60 egzemplarzy dla każdego motywu. Opatrzone są pieczęcią suchą oraz pieczęcią mokrą z opisem numeru kopii i sygnaturą potwierdzającą autentyczność.

Aukcja - Zdzisław Beksiński
26 października 2019 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
456 EUR
538 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
456 EUR
118%
Wyświetleń: 93 | Ulubione: 0

Vivid Gallery

Aukcja - Zdzisław Beksiński

Vivid Gallery
Pro Studio Joanna Woziwodzka
Plac Kościuszki 4
50-029 Wrocław
+48 781666640
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także