PL EN DE

Sortuj: Kolejność | Popularność | Najnowsze | Cena
Pokaż: Wszystkie
Zakres cen: 1 - (Zmień)

Julian Fałat (1853 Tuligłowy - 1929 Bystra), Myśliwy z głuszcami, ok. 1891 r.Julian Fałat (1853 Tuligłowy - 1929 Bystra), Myśliwy z głuszcami, ok. 1891 r.

Cena wywoławcza
48 000 PLN
80 000 - 120 000 PLN
61 360 PLN
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
52 000 PLN
128%
Ceny wraz z opłatą aukcyjną (Zmień)

Estymacje: 80 000 - 120 000 PLN

akwarela, papier, 74 × 39 cm
sygn. p. d.: J Fałat
"Nazwisko Fałata na terenie polskiej sztuki zabłysło odrazu, jak meteor, zdobywając szturmem uznanie kolegów i krytyki i rozgłos wśród miłośników sztuki (…) Pierwsze wystawiane jego dzieła były odrazu dziełami dojrzałemi, świadczyły nietylko o niewątpliwy

Twoja notatka

ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00

Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Wyświetleń: 52 | Ulubione: 0

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także

Pozostałe aukcje