akwarela, papier, 32 × 48 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: W. Skoczylas
Reprodukowany:
Maryla Sitkowska, „Władysław Skoczylas (1883–1934)”, Warszawa 2015, poz. 52, s. 283