8

Julian Fałat (1853 Tuligłowy - 1929 Bystra), Pies

Julian Fałat (1853 Tuligłowy - 1929 Bystra), PiesJulian Fałat (1853 Tuligłowy - 1929 Bystra), Pies
Estymacje: 5 263 - 6 407 EUR | 23 000 - 28 000 PLN
akwarela, papier, 44,5 × 38 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: jFałat
Julian Fałat był dużym miłośnikiem zwierząt, sam posiadał dwa psy: „W kompanii tej, wywracającej spokojny dom do góry nogami, przebywał stale pocieszny jamnik Robak i olbrzymi chart, który wywracał najtęższych ludzi” (J. Fałat, Pamiętniki, Katowice 1987,
Aukcji Prac na Papierze
12 października 2019
Cena wywoławcza
2 174 EUR
5 263 - 6 407 EUR
23 000 - 28 000 PLN
4 590 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
3 890 EUR
211%
Wyświetleń: 45 | Ulubione: 0

Aukcji Prac na Papierze
12 października 2019

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także
Zobacz także