14

Wojciech Fangor (1922 Warszawa - 2015 tamże) - Szósta wieczór, 1989

Estymacje: 39 080 - 57 471 EUR | 170 000 - 250 000 PLN
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite

olej, płótno, 89 x 114 cm, sygn. p.d.: Fangor, opisany na odwrociu: Fangor | 6 WIECZÓR

WYSTAWIANY:
1990 - Wojciech Fangor - 50 lat malarstwa, Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa 1990, kat. 163 [Szósta wieczór]
LITERATURA:
- Wojciech Fangor - 50 lat malarstwa, Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki, katalog wystawy, Warszawa 1990, kat. 163 [Szósta wieczór]

Aukcja Sztuki Współczesnej
26 października 2019
Cena wywoławcza
34 483 EUR
39 080 - 57 471 EUR
170 000 - 250 000 PLN
Wyświetleń: 111 | Ulubione: 0

Aukcja Sztuki Współczesnej
26 października 2019

Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także