tempera, akryl,
płótno, 138 x 170 cm, sygn. i opisany na odwrocie: ZBYSŁAW
MAREK MACIEJEWSKI | 31-006
KRAKÓW, ul. Grodzka 10/4 | "PSY" | 138 x 170 temp. akryl | 1976