olej,
płótno, 85 x 50 cm, sygn. na odwrocie: Jerzy Stajuda, opisany na blejtramie: "PORWANIE
EUROPY"/OBRAZ
ZACZĘTY W 1962, NIE SKOŃCZONY/JEDNAKOWOŻ UZNANY ZA GOTOWY PRZEZ WOJCIECHA
SIEMIONA 1973