olej, płyta; 101 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: SOBOCKI86;
opisany na odwrocie: PINXIT: L.SOBOCKI 1986 / Z CYKLU: GRAFFITI - / "POŻEGNANIE Z BRONIĄ" oraz stempel wywozowy z numerem.