olej, sklejka; 29,7 x 45,2 cm;
sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA.
Estymacja 5 000 - 7 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska
Stan konserwatorski: spękania malatury