gwasz na podrysowaniu ołówkiem, karton; 23 x 32,2 cm w św. p-p.;
sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski
Estymacja 20 000 25 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska - dar od artysty