olej, płótno lniane; 40 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: GOLDEN MOUNTAINS / 2019 / Ł. SUROWIEC
Estymacja 5 000 - 10 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska