technika mieszana, akryl, płótno; 100 x 81 cm; sygn. p. d.: KORCZOWSKI; opisany na odwrocie: ORBIUM COELESTIUM / KORCZOWSKI;
do obrazu dołączony certyfikat autorski z informacją o obrazie.