12

A.Olińska, Dmuchawce

Estymacje: 350 EUR

Olej na płótnie, nie oprawiony

Wymiary: 92 x 65 cm

Sygnatura i rok na odwrocie

Autor: Anna Olińska

Obraz należy do kolekcji Galerii BeArte w Danii

Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 42 Eur, czas ok. 3-4 dni roboczych

W celu obniżenia kosztów przesyłki obraz może być przesłany w tubie.

  • Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.
  • W przypadku decyzji o organizacji własnego transportu, prosimy o kontakt z Galerią.
  • Płatność może być dokonana zarówno w PLN jak i w Eur, czy innej walucie, która stanowi równowartość wymaganej wpłaty.

O Artyście:

Anna Olińska studiowała na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu  w latach 1996-2001. W latach 1997-1999 studiowała ceramikę u prof. Hanna Brzuskiewicz. W 2001 roku otrzymuje stopień naukowy od prof. Lech Wolski.

Jej prace są własnością Muzeum Srema w Serbii i można je znaleźć w wielu prywatnych kolekcjach w Polsce, Niemczech i USA. Jest członkiem ZPAP (Stowarzyszenie Polskich Artystów i Projektantów).

Aukcja Kolekcja BeArte Gallery 2
17 listopada 2019 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
210 EUR
350 EUR
Wyświetleń: 22 | Ulubione: 0

BeArte Gallery

17 listopada 2019 CET/Warsaw

BeArte Gallery
BeArte Gallery
Hoejtoften 12
DK-2690 Karlslunde