Olej na płótnie, nie oprawiony
Wymiary: 92 x 65 cm
Sygnatura i rok na odwrocie
Autor: Anna Olińska
Obraz należy do kolekcji Galerii BeArte w Danii
Szacunkowy koszt ubezpieczonej wysyłki obrazu Dania - Polska, 42 Eur, czas ok. 3-4 dni roboczych
W celu obniżenia kosztów przesyłki obraz może być przesłany w tubie.
- Klient może zorganizować transport we własnym zakresie.
O Artyście:
Anna Olińska studiowała na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w latach 1996-2001. W latach 1997-1999 studiowała ceramikę u prof. Hanna Brzuskiewicz. W 2001 roku otrzymuje stopień naukowy od prof. Lech Wolski.
Jej prace są własnością Muzeum Srema w Serbii i można je znaleźć w wielu prywatnych kolekcjach w Polsce, Niemczech i USA. Jest członkiem ZPAP (Stowarzyszenie Polskich Artystów i Projektantów).