olej/płótno, 60 x 80 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Ziemowit Fincek | "Antygrawitacyjna martwa natura | ze stołem " | 2017 | seria "Antygrawitacyjna martwa | natura " | 8/10'