PAMIĄTKA. SZKICE I STUDYA LITERACKIE JADWIGI KRAUSHAROWEJ. WYDANIE POŚMIERTNE. GEBETHNER I WOLFF, WARSZAWA/KRAKÓW 1912r., str. VIII, 338, 1 k. portr.; 20cm. Przedmowa Alexander Kraushar "Postanowiłem zebrać tę drogą po Zmarłej pamiątkę i, niewielkiej liczbie egzemplarzy, przekazać ją wam, oraz temu gronu życzliwych, którem się za życia otaczała". OPRAWA MIĘKKA. STAN Dobry, niewielkie ubytki oprawy na grzbiecie, naddarcie tylnej okładki/ RZADKIE