58

ENCYKLOPEDIA POWSZECHNA ULTIMA THULE. Pod red. Stanisława Fr. Michalskiego. T. 1-9 (w 9 wol.).

ENCYKLOPEDIA POWSZECHNA ULTIMA THULE. Pod red. Stanisława Fr. Michalskiego. T. 1-9 (w 9

wol.). WYDAWNICTWO ULTIMA THULE, WARSZAWA 1927-1938r., str. [4], 762, [1], tabl. 70, ilustr.,

mapy; [4], 760, [2], tabl. 49, ilustr., mapy; [4], 762, [2], tabl. 29, ilustr., mapy; [4], 768, [1], tabl. 71,

ilustr., mapy; [4], 770, tabl. 13, ilustr., mapy; [4], 768, [2], tabl. 36, ilustr., mapy; [4], 768, [2], tabl. 60,

ilustr., mapy; [4], 799, [2], tabl. 46, ilustr., mapy; [4], 776, [2], tabl. 47, ilustr., mapy; 25cm. Do

encyklopedii dołączamy dowody wpłat na poczet książek!

Encyklopedia okresu międzywojennego, której współredaktorem od 1935r. był również Juliusz Wiktor

Gomulicki (1909-2006). Wydawane było z dużą dbałością o treść, pełne obszernych haseł i

biogramów osób. Oferowane tomy doprowadzone do litery „Spa”. Edycje przerwał wybuch wojny,

zdążyło jeszcze wyjść siedem zeszytów tomu 10. Dzieło bogate jest w ikonografie, mnóstwo

rysunków w tekście, kolorowe mapy.

OPRAWA TWARDA WYDAWNICZY PÓŁSKÓREK Z ZŁOCENIAMI I ZDOBIENIAMI NA GRZBIECIE,

TEKTUROWE FUTERAŁY. STAN Bardzo dobry-, drobne otarcia oprawy, podniszczone tekturowe

futerały - poza tym BARDZO ŁADNY STAN

ANTYKWARIAT OKTAWIAN 3. Aukcja książek
09 listopada 2019 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
374 EUR
411 EUR
110%
Wyświetleń: 295 | Ulubione: 2

Antykwariat Oktawian

09 listopada 2019 CET/Warsaw

Nie mniej niż 0 PLN za tę pozycję

Antykwariat Oktawian
ANTYKWARIAT OKTAWIAN Sebastian Sadowski
ul. Świętego Rocha 13/15 / 117
15-879 Białystok
+48 534 044 332