Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., nieokreślona dzielnica, Av.: Gwiazda sześcioramienna.
2-
Stan zachowania: 2-
Kop. 303a, waga 0,23 g, śr. 14,67 mm, szara patyna.