Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., nieokreślona dzielnica, Av.: Łeb wołu?.
2
Stan zachowania: 2
bliżej nie zinterpretowany rysunek, waga 0,34 g, śr. 18,26 mm, dobrze wybity i zachowany egzemplarz w pięknej patynie.