Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., nieokreślona prowincja, Av.: Głowa w koronie.
3+
Stan zachowania: 3+
Radzanowo 229, waga 0,14 g, śr. 17,55 mm, poprawnie zachowana moneta, połysk blachy, na obrzeżu kropki, drobne uszkodzenia wału.