Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., Pomorze Gdańskie,? Av.: Łeb tura lub wołu.
3
Stan zachowania: 3
Wieleń 166, waga 0,11 g, śr. 14,93 mm, myty, bardzo lakki.