Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., Pomorze Gdańskie?, Av.: Lilia, po bokach dwie kule.
2+
Stan zachowania: 2+
Kop. -, Radzanowo 25, Sarbsk 96, waga 0,31 g, śr. 18,00 mm, atrakcyjny połyskowy egzemplarz w patynie, bardzo rzadki.