Denar z grupy Łupawskiej, XI w., imitacja, Av.: Ornament, po bokach kółka, dookoła imitacja napisu, Rv.: Krzyż prosty, między ramionami kółka i kropki.
3
Stan zachowania: 3
CNP -, Dbg. -, waga 0,57 g, niskopróbne, bardzo małe, wąskie i lekkie, nieokreślone naśladownictwo słowiańskie, prawdopodobnie Łupawa.
Dodano do koszykaProdukt już znajduje się w koszyku
Nazwa
45 EUR
Ta opcja jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników