Brakteat guziczkowy, Av.: Brama, nad nią krzyż, pod nią duży krzyż, na flankach krzyże
3-2
Stan zachowania: 3-2
Paszkiewicz T10.2, waga 0,17 g, śr. 15,93 mm, szara patyna, wysoki, plastyczny relief, zdrowa blacha z połyskiem.