Denar krzyżowy XI w., Av.: Krzyż kawalerski bez ozdobników, Rv.: Krzyż krokwiasty, między ramionami duże kropki.
3+
Stan zachowania: 3+
waga 0,85 g, plastyczny relief, atrakcyjna, dobrze wybita i zachowana sztuka, zdrowa blacha z pięknym połyskiem, lekko gięty egzemplarz o niepowtarzalnym stylu.