Kop. 206 R5, waga 0,20 g, śr. 17,76 mm, patyna, uszkodzone obrzeże, rzadki
> | 10 | ||
200 | |||
> | 20 | ||
50 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||