Denar krzyżowy XI w., Av.: Krzyż kawalerski, Rv.: Krzyż prosty, między ramionami duże kropki.
2
Stan zachowania: 2
waga 1,07 g, plastyczny relief, atrakcyjna, dobrze wybita i zachowana sztuka, zdrowa blacha z pięknym połyskiem.