Stanisław August Poniatowski 1764-1795, Dwuzłotówka 1789, Warszawa.
3+
Stan zachowania: 3+
Kop. 2418, Kam. 249, Gum. 2381, patyna, poprawna moneta z połyskiem tła., defekt pola przed popiersiem królewskim.