akwatinta/akwaforta, papier, 56 x 82 cm świetle passe-partout, sygn. i dat. ołówkiem: Stanisław Baj 1978
Wystawiana:
Muzeum Etnograficzne w Krakowie w 2018
wystawiana:
Muzeum Etnograficzne w Krakowie w 2018 r.