akryl, płótno, 50x40 cm
sygn. p.d.: A.Sołtysiak ‘16, opisany na odwrocie: ANNA SOŁTYSIAK “MANDRYL I GÓRA FUJI” ‘16
akryl, płótno, 50x40 cm