litografia barwna/papier,
28 x 19,5 cm w świetle passe – partout, 35 x 27 cm (arkusz)
sygnowany na kamieniu p.d.: "Dali/1964"
litografia barwna/papier,
Oferta złożona na 5 minut przed końcem czasu wydłuży czas licytacji tej pozycji o kolejne 2 minuty
> | 10 | ||
> | 20 | ||
4 000 | |||
> | 250 | ||