olej, tektura, 50 × 69 cm
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
na odwrocie dwukrotny stempel potwierdzający autentyczność: Stwierdzam autentycz/ność tego obrazu/Jerzy Kossak oraz pieczęć herbowa Kossaków