Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże), Ucieczka bachmata arabskiego przez pustynię, 1942 r.

26
Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże), Ucieczka bachmata arabskiego przez pustynię, 1942 r.Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże), Ucieczka bachmata arabskiego przez pustynię, 1942 r.

Estymacje: 2 810 - 4 215 EUR | 12 000 - 18 000 PLN
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
olej, tektura, 34 × 49 cm
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak/1942
na odwrocie stempel potwierdzający autentyczność: Stwierdzam autentycz/ność tego obrazu/Jerzy Kossak
Aukcja Dzieł Sztuki
30 listopada 2019
Cena wywoławcza
2 225 EUR
2 810 - 4 215 EUR
12 000 - 18 000 PLN
2 625 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
2 225 EUR
118%
Wyświetleń: 67 | Ulubione: 0
Aukcja Dzieł Sztuki
30 listopada 2019

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także