piórko, tusz, tusz lawowany, akwarela, papier, 24,5 x 20 cm (w świetle oprawy), u dołu napis ołówkiem: Pasterka Panie Kochanku na tle Kolegiaty w Nieświeżu, sygn. z lewej: AU