Dominik Smolik, Dwieście dziewięćdziesiąty szósty, 2019

16
Dominik Smolik, Dwieście dziewięćdziesiąty szósty, 2019Dominik Smolik, Dwieście dziewięćdziesiąty szósty, 2019
akryl, płótno, 150 x 150 cm, sygn. na odwrocie: Dominik Smolik
79 Aukcja Młodej Sztuki
11 grudnia 2019
Cena wywoławcza
234 EUR
496 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
421 EUR
212%
Wyświetleń: 142 | Ulubione: 2
79 Aukcja Młodej Sztuki
11 grudnia 2019

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także