17

Paweł Tkaczyk, Bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie: P. TKACZYK 2019
79 Aukcja Młodej Sztuki
11 grudnia 2019
Cena wywoławcza
234 EUR
276 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
234 EUR
118%
Wyświetleń: 239 | Ulubione: 0

79 Aukcja Młodej Sztuki
11 grudnia 2019

Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]