Paryż, 1819-1838
srebro p. 1 (950), odlewane, sztancowane; m. 1115 g, znaki złotnicze: paryska próba srebra, punca gwarancyjna, niezidentyfikowany znak złotnika; na przykrywie herb z inskrypcją: GUYENNE GUYENNE/DEO DUCE, FERO COMITE; wys. całk. 17 cm, śred. naczynia 20 cm; stan zachowania: lekkie wgniecenia
w części dennej naczynia