Austria, l. 1740-1750
konstrukcja: sosna, okleina: obłóg wiązowy, okucia z brązu złoconego ogniowo (niewielkie przetarcia), zamki nakładane, zapadkowe (w górnej szufladzie wymieniony na późniejszy); wym. 84 x 109 x 63 cm