metal, tworzywo sztuczne, fosfor; wys. 23 cm;
sygn. na tarczy;
Niemcy Zachodnie (RFN), lata 60. XX w.
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||
200 000 | |||
> | 20 000 | ||
500 000 | |||
> | 50 000 | ||