olej, płótno / 50 x 50 cm
62,5 x 62,5 cm, wymiary z ramą
numer inwentarzowy: 54/18/4/2019
pochodzenie: bezpośredni zakup od twórcy
numer inwentarzowy: 65/26/6/2019