25

Antoni Kowalski (1923 - 2018), Alejka, 2000

Estymacje: 349 - 465 EUR
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
olej, płótno / 46 x 36 cm
50 x 40 cm, wymiary z ramą
sygnatura i data na rewersie:
’A. Kowalski 2000r.’
numer inwentarzowy: 25/18/1/2019 poz. 3
pochodzenie: zakup od prawowitych spadkobierców artysty, Maków Podhalański

Urodzony w 1923r. Antoni Kowalski był zarówno artystą i prawnikiem. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim na wydziale prawa. Głównym tematem jego prac był pejzaż miejski, zwłaszcza miasta Krakowa. Ponadto był doskonałym portrecistą.
Aukcja sztuki
23 stycznia 2020 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
186 EUR
349 - 465 EUR
Wyświetleń: 74 | Ulubione: 0

Damma

Aukcja sztuki
23 stycznia 2020 CET/Warsaw

Damma
Debiut Ambasador Marki Młodych Artystów Sp. z o.o.
?
43-300 Bielsko-Biała
+48 504818699
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także